Zvaniet mums0086-18052480219

Nosūtiet mums pastu[e-pasts aizsargāts]

Sākums>Par mums>Jaunumi

Kāzu telts – staigājama ēka

Laiks: 2022-09-01 Rezultāti: 66

Ar moduļu konstrukcijas projektēšanu un elastīgu būvniecības procesu Kāzu telts nodrošina ērtu iekštelpu vietu dažādām āra aktivitātēm, kas ir pazīstama kā "staigājama ēka".

图片 3

Tajā pašā laikā lielās kāzu telts interjerā ir izmantots integrēts arhitektūras, struktūras un aprīkojuma dizains un vienas pieturas profesionāls pakalpojums. Projektēšanas procesā instalācijas piederumi, kas var tikt atsegti, tiek gudri paslēpti konstrukcijā, lai kopējās detaļas būtu pēc iespējas perfektākas un sakoptākas, lai radītu klientiem ērtu un bezrūpīgu mobilo ēku.
Lielā kāzu telts ir pielāgota klientiem. Visa konstrukcija ir veidota ar alumīnija sakausējuma atbalstu, lai atrisinātu rūsas problēmu, ko vietējā vidē izraisa liels ūdens un gāzes. Krāsu cepšanas procesam ir ļoti laba izturība pret koroziju un izturība, un tas nevar izbalēt vairāk nekā 20 gadus. Izskata dizaina ziņā tiek izvēlēts daudzveidīgs konstrukcijas dizains. Tā kā sākotnējā veģetācija netiek ietekmēta, tiek izmantota daudzstūra un A formas telts struktūra, lai lielā kāzu telts izskatītos dizainiskāka, un apkārtējā veģetācija teltij piešķir zaļu skaistumu.

图片 4